Jdi na obsah Jdi na menu
 


29. 11.2007

 TANEC v TV: Mistři deseti tanců - Medailon Dominiky a Honzy, mladého ambiciózního tanečního páru - pondělí 3. 12. 2007 07:00 - ČT2 - INTERNETOVÉ VYSÍLÁNÍ zde



28. 11.2007

 taneční soutěž Trutnov Open 2007, která se měla konat dne 2.12. byla zrušena

27. 11.2007

 Podmínky účasti na MČR 2008 výsledky soutěží za poslední víkend

26. 11.2007

Valné shromáždění ČSTS, konané dne 14. 10. 2007 v Praze:

22. 11.2007

 výsledky soutěží za poslední víkend

20. 11.2007

 Austrian Open 2007 Rakousko - Vienna 15.11.2007

IDSF European 10 Dance
25.místo - Michal Necpal & Tereza Bufkova [1.kolo]

Juvenile 6 Dance
14.místo - Stepan Prochazka & Anne Jägerova [čtvrtfinále]
29.místo - Matej Mlynar & Dita Halírova [1.kolo]
32.místo - Jan Svoboda & Anna Machova [1.kolo]

Juvenile Standard
20.místo - Stepan Prochazka & Anne Jägerova [čtvrtfinále]

Juvenile Latin
21.místo - Stepan Prochazka & Anne Jägerova [čtvrtfinále]
31.místo - Matej Mlynar & Dita Halírova [1.kolo]
35.místo - Jan Svoboda & Anna Machova [1.kolo]

Junior 6 Dance
3.místo - Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova [finále]
7.místo - Marek Bures & Kristyna Zizkova[semifinále]
7.místo - Milan Martinek & Katerina Krejcikova[semifinále]
26.místo - Michal Simek & Zuzana Borska [čtvrtfinále]
37.místo - Michal Hornicek & Yana Grishchenko [1.kolo]
43.místo - Zdenek Korbel & Nela Hegerova [1.kolo]

Junior I STT
11.místo - Michal Šimek - Zuzana Borská [semifinále]
34.místo - Michal Konečný - Domínika Feglová [1.kolo]

Junior I Latin
28.místo - Zdenek Korbel & Nela Hegerova [1.kolo]
28.místo - Michal Simek & Zuzana Borska [1.kolo]
50.místo - Michal Konecny & Dominika Feglova [1.kolo]
52.místo - David Pokorny & Iva Riederova [1.kolo]

Junior II Latin
5.místo - Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova [finále]
10.místo - Milan Martinek & Katerina Krejcikova [semifinále]
14.místo - Marek Bures & Kristyna Zizkova [čtvrtfinále]
18.místo - Vilem Parik & Sabina Klokova [čtvrtfinále]
39.místo - Titus Ablorh & Aneta Krejei [2.kolo]
50.místo - Jakub Necpal & Veronika Wertheimova [1.kolo]
56.místo - Radim Stupka & Kristyna Hlavicova [1.kolo]
61.místo - Michal Hornicek & Yana Grishchenko [1.kolo]
62.místo - Jan Chalupa & Zuzana Stastna [1.kolo]

Junior II Standard
8.místo - Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova [semifinále]
12.místo - Marek Bures & Kristyna Zizkova [semifinále]
22.místo - Milan Martinek & Katerina Krejcikova [čtvrtfinále]
30.místo - Michal Hornicek & Yana Grishchenko [2.kolo]
32.místo - Ludek Horeni & Veronika Volkova [2.kolo]
36.místo - Radim Stupka & Kristyna Hlavicova [2.kolo]
44.místo - Zdenek Kodes & Hana Molnarova [1.kolo]
45.místo - Vaclav Bures & Jana Osickova [1.kolo]

Youth Latin
31.místo - Nikita Kolomeets & Natalia Glosikova [2.kolo]
34.místo - Jakub Drmota & Lenka Navorkova [2.kolo]
38.místo - David Odstrcil & Beata Koblizkova [2.kolo]
50.místo - Marek Kypus & Klara Chovancikova [1.kolo]
60.místo - Vojtech Tichy & Petra Krychova [1.kolo]

Youth Standard
12.místo - David Odstrcil & Beata Koblizkova [semifinále]
31.místo - Marek Haris & Simona Cechova [2.kolo]
38.místo - Jakub Havlicek & Veronika Jirku [2.kolo]
47.místo - Marek Kolar & Veronika Mala [2.kolo]

Amateur Rising Star Standard
12.místo - Martin Houska & Andrea Trestikova [semifinále]
13.místo - David Vejchar & Veronika Hanusova [čtvrtfinále]
16.místo - Vitezslav Razek & Kristyna Muckova [čtvrtfinále]
44.místo - Michal Vlk & Jarmila Brazdova [2.kolo]
49.místo - Pavel Mares & Michaela Rocejdlova [1.kolo]

Amateur Rising Star Latin
12.místo - Filip Swetik & Lenka Chovancikova [semifinále]
39.místo - Zdenek Rezler & Klara Decastelova [2.kolo]
44.místo - Marek Kypus & Klara Chovancikova [2.kolo]
54.místo - Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova [1.kolo]
54.místo - Marek Hrstka & Vitalija Tyrnova [1.kolo]
60.místo - Jan Kula & Veronika Buiova [1.kolo]
64.místo - Vojtech Tichy & Petra Krychova [1.kolo]
64.místo - Radim Vajchr & Sandra Petrosova [1.kolo]
74.místo - Vladimir Kopriva & Lenka Stixova [1.kolo]

IDSF International Open Latin
49.místo - Marek Hrstka & Vitalija Tyrnova [2.kolo]
69.místo - Stepan Kunstyr & Ruzena Halamkova [2.kolo]
72.místo - Ivan Bocharov & Josefina Ortova [2.kolo]
86.místo - Jan Kula & Veronika Buiova [2.kolo]
94.místo - Antonin Langr & Lenka Kominkova [2.kolo]
102.místo - Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova [1.kolo]
118.místo - Vladimir Kopriva & Lenka Stixova [1.kolo]
122.místo - Marek Haris & Simona Cechova [1.kolo]
138.místo - Zbynek Deyl & Michaela Sramkova [1.kolo]

IDSF International Open Standard
39.místo - David Vejchar & Veronika Hanusova [3.kolo]
57.místo - Martin Houska & Andrea Trestikova [2.kolo]
60.místo - Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova [2.kolo]
62.místo - Vitezslav Razek & Kristyna Muckova [2.kolo]
62.místo - Jiri Zejda & Katerina Jancova [2.kolo]
77.místo - Tomas Kloucek & Kamila Kratochvilova [2.kolo]
78.místo - Marek Haris & Simona Cechova [2.kolo]
78.místo - Michal Vlk & Jarmila Brazdova [2.kolo]
82.místo - Pavel Mares & Michaela Rocejdlova [2.kolo]
89.místo - Martin Bilek & Michaela Serlova [2.kolo]
89.místo - Tomas Pridal & Gabriela Horinkova [2.kolo]
93.místo - Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova [2.kolo]
105.místo - Petr Smetana & Pavla Lamplotova [1.kolo]
118.místo - Zbynek Deyl & Michaela Sramkova [1.kolo]
118.místo - Tomas Sedlecky & Veronika Musilova [1.kolo]

IDSF Senior I Standard
20.místo - Ivo Simacek & Vladimira Simackova [čtvrtfinále]
25.místo - Dusan Sofka & Michaela Sofkova [2.kolo]
30.místo - Petr Schejbal & Jitka Gavlakova [2.kolo]
47.místo - Pavel Vizi & Eva Viziova [1.kolo]

IDSF Open Senior II Standard
24.místo - Jiri Plsek & Jana Plskova [čtvrtfinále]

13. 11.2007

 výsledky soutěží za poslední víkend (včetně Mistrovství ČR FORMACÍ Ústí nad Labem)

12. 11.2007

 Platby pro rok 2008 [PDF]

Finanení řád ČSTS - Příloha 1 Příspěvky

 Středoevropský pohár STT a LAT - Ústí nad Labem 10.11.2007

PLACE Number       TEAM
1 4 ST Michael WENGER Melanie AHL Germany
LA Sebastian MATHEJA Lydia HELLMANN
2 1 ST Filip RŮT Veronika RŮT Czech - A
LA Marek SVĚTÍK Renata DOHNANSKÁ
3 6 ST David ODSTRČIL Beata KOBLÍŽKOVÁ Czech - B
LA Jan ONDER Lucie HUNČÁROVÁ
4 5 ST Jegor POGREBNIAK Agata MATYJEK Poland
LA Andrzej MACZNIK Anna SKIBINSKA
5 2 ST Daniel SZABO Éva LOVÁSZ Hungary
LA Zsolt VAS Kitti PRAGER
6 3 ST Marek BUREŠ Kristýna ŽIŽKOVÁ Slovakia
LA Jiří HEIN Lucia KRNČANOVÁ

7. 11.2007

 výsledky soutěží za poslední víkend

29. 10.2007

 Varadinum Dance Festival 2007 Rumunsko - Oradea 20.10.2007 IDSF International Open Latin [62.tan.páru]
3.místo - Marek Swetik & Renata Dohnanska [finále]
7.místo - Radim Pradka & Katerina Kolmanova [semifinále]
13.místo - Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova [semifinále]
14.místo - Ivan Bocharov & Josefina Ortova [čtvrtfinále]
24.místo - Antonin Langr & Lenka Kominkova [čtvrtfinále]
28.místo - Radek Mucha & Alice Stodulkova [2.kolo]IDSF International Open Standard [44.tan.páru]
4.místo - Martin Houska & Andrea Trestikova [finále]
9.místo - Jiri Koci & Dominika Kocova [semifinále]
28.místo - Pavel Vitosek & Veronika Mensikova [2.kolo]

23. 10.2007

 výsledky soutěží za poslední víkend

22. 10.2007

 IDSF World 10 Dance Championships Japonsko - Tokyo 20.10.2007 [29.tan.páru] 9.místo - Martin Dvorak & Zuzana Silhanova [semifinále] 13th Belgium Open Belgie - Liege 20 X 2007 IDSF World Senior II Standard [224.tan.páru]
70.místo - Jiri Plsek & Jana Plskova [3.kolo]
159.místo - Bohumil Cech & Pavla Cech [1.kolo]

Senior III Standard [38.tan.páru]
3.místo - Bohumil Cech & Pavla Cech [finále]

IDSF Senior II Standard [112.tan.páru]
32.místo - Jiri Plsek & Jana Plskova [3.kolo]

IDSF Senior I Standard [66.tan.páru]
28.místo - Dusan Sofka & Michaela Sofkova [2.kolo]
34.místo - Petr Schejbal & Jitka Gavlakova [2.kolo]

16. 10.2007

 výsledky soutěží za poslední víkend

 Holland Masters Holandsko - Arnhem 13.10.2007
IDSF International Open Latin 35 [23.tan.páru]

6.místo - Radim Pradka & Katerina Kolmanova [finále]
15 místo - Stepan Kunstyr & Ruzena Halamkova [čtvrtfinále]

The International Championships Anglie - Brentwood/London 9.10.2007

Youth 21 Latin 146 [23.tan.páru]
Radek Mucha & Alice Stodulkova [čtvrtfinále]
Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova [3.kolo]
Jakub Drmota & Lenka Navorkova [2.kolo]
Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova [2.kolo]
Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova [1.kolo]

Amateur Ballroom [196.tan.páru]
Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska [3.kolo]

Junior Ballroom [83.tan.páru]
Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova [čtvrtfinále]

Junior Latin [95.tan.páru]
Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova [2.kolo]

Amateur Latin [181.tan.páru]
Filip Karasek & Sabina Piskova [3.kolo]
Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova [2.kolo]
Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova [2.kolo]
Radek Mucha & Alice Stodulkova [2.kolo]
Igor Misyurenko & Kristyna Kotinova [1.kolo]

14. 10.2007

 Na Valné hromadě ČSTS, která proběhla 14.10.2007 byl do funkce presidenta ČSTS opět zvolen ing.Petr Odstrčil a do funkce viceprezidenta Petr Barn

12. 10.2007

 Vylosovaná porota pro MČR 2008

9. 10.2007

 výsledky soutěží za poslední víkend - včetně Czech Dance Open Ostrava 2007

4. 10.2007

 aktualizované složení N

2. 10.2007

Rank List ČSTS - průběžný stav k 30. 9.2007
- prosím taneční páry juniorI+II a mládež - překontrolujte si prosím, zda se Vám započítaly všechny výsledky ze zahraničních soutěží, kterých jste se zúčastnili - při jakékoliv nejasnosti mne prosím kontaktujte na emailu webmaster@csts.cz

 výsledky soutěží za poslední víkend

 World Cup 10 Dance Rakousko - Salzburg 29.9.2007 [23.tan.páru]
13.místo - Jindrich Cincura & Iva Langerova [čtvrtfinále]

 Karkonosze Open 2007 Polsko - Jelenia Gora 29.9.2007

IDSF Open Latin [54.tan.páru]
1.místo - Radim Pradka & Katerina Kolmanova [finále]
2.místo - Zdenek Rezler & Klara Decastelova [finále]
3.místo - Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek [finále]
6.místo - Filip Swetik & Lenka Chovancikova [finále]

12.místo - Petr Polak & Lenka Tvrzova [semifinále]
18.místo - Tomas Vasicek & Gabriela Coufalova [čtvrfinále]
23.místo - Stepan Kunstyr & Ruzena Halamkova [čtvrfinále]
27.místo - Vilem Matyas & Adela Nemeckova [2.kolo]
30.místo - Ales Petran & Aneta Tvrznikova [2.kolo]
34.místo - Roman Stukheil & Lucia Arguellova [2.kolo]
48.místo - Michal Vlk & Jarmila Brazdova [1.kolo]

IDSF Open Standard [68.tan.páru]
8.místo - Martin Houska & Andrea Trestikova [semifinále]
12.místo - David Vejchar & Veronika Hanuskova [semifinále]
15.místo - Michal Drha & Lucie Dolezalova [čtvrfinále]
17.místo - Jiri Zejda & Katerina Jancova [čtvrfinále]
19.místo - Pavel Vitosek & Veronika Mensikova [čtvrfinále]
28.místo - Ivan Stinka & Anna Zelena [2.kolo]
33.místo - Filip Maly & Lenka Matouskova [2.kolo]
37.místo - Michal Vlk & Jarmila Brazdova [2.kolo]
45.místo - Pavel Mares & Michaela Rocejdlova [2.kolo]
57.místo - Tomas Sedlecky & Veronika Musilova [1.kolo]

Junior I Standard [17.tan.páru]
5.místo - Adam Hofhansl & Barbora Fellinghauerova [finále]

Junior I Latin [15.tan.páru]
11.místo - Adam Hofhansl & Barbora Fellinghauerova [čtvrfinále]

 Beodance Open 2007 Srbsko - Belgrade 29.9.2007

IDSF International Open Latin [107.tan.páru]
26.místo - Jan Onder & Lucie Huncarova [3.kolo]

27. 9.2007

Vážení,

dne 21.9.2007 byla Ministerstvem vnitra vzata na vědomí změna názvu Českého svazu
tanečního sportu, a to na základě znění zákona č.342/2006 Sb., část třicátá pátá,
článek XXXV a XXXVI.

Nový název zní: Český svaz tanečního sportu občanské sdružení. V běžném používání
je možno používat i zkratku o.s. (Český svaz tanečního sportu o.s.).

Tímto upozorňuji, že dnem 21.9.2007 vstoupila tato změna v platnost a od tohoto data
platí pouze tento název.

Na základě výše uvedeného upozorňuji všechny kluby, že tato změna se týká každého
občanského sdružení a je třeba požádat ministerstvo o provedení této změny na jejich
stanovách. V zákoně je vyznačena i doba, do které je třeba tuto změnu provést.
( do tří let od 3.6.2006)

S pozdravem

Petr Barnat
vicepresident ČSTS

26. 9.2007

 Mistrovství světa mládeže ve STT - 22.09.2007  -  Itálie - Ancona [65.tan.páru]
9.místo - Szymon Bozek & Michaela Riedlova [semifinále]
19.místo - David Odstrcil & Beata Koblizkova [čtvrtfinále]

 Fotografie z Prague Open 2007 - R.Vajchr

25. 9.2007

 výsledky soutěží za poslední víkend

24. 9.2007

 Nové dokumenty k valnému shromáždění ČSTS 2007

20. 9.2007

 6th Tisza-Part Open Maďarsko - Kistelek 14.9.2007

IDSF Junior II Open Standard [17.tan.páru]
1.místo - Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova [finále]
11.místo - Jiri Vala & Jana Dostalova [semifinále]

IDSF Junior II Open Latin [27.tan.páru]
17.místo - Jiri Vala & Jana Dostalova [čtvrtfinále]

IDSF Youth Open Standard [22.tan.páru]
10.místo - Michal Kurtis & Alena Stareckova [semifinále]
11.místo - Vaclav Melc & Katerina Pelcova [semifinále]
14.místo - Tomas Mikulicka & Barbora Kocmanova [čtvrtfinále]

IDSF Youth Open Latin [24.tan.páru]
12.místo - Vaclav Melc & Katerina Pelcova [semifinále]

Rising Star Amateur Latin [37.tan.páru]
9.místo - Filip Karasek & Sabina Piskova [semifinále]
12.místo - Antonin Langr & Lenka Kominkova [semifinále]

IDSF International Open Latin [61.tan.páru]
19.místo - Filip Karasek & Sabina Piskova [čtvrtfinále]
28.místo - Antonin Langr & Lenka Kominkova [2.kolo]

IDSF Senior I Open Standard [3.tan.páry]
3.místo - Petr Schejbal & Jitka Gavlakova

18. 9.2007

 výsledky soutěží za poslední víkend

17. 9.2007

 Aktualizace dokumentů Výkonné rady ČSTS

13. 9.2007

 Nové dokumenty k valnému shromáždění ČSTS 2007

12. 9.2007

Valné shromáždění ČSTS 2007:

 Mistrovství světa mládeže v 10-ti tancích - 26.08.2007  -  Singapore [35.tan.páru]

9.místo - Szymon Bozek / Michaela Riedlova [semifinále]

 Bratislava Open 2007 Slovensko - Bratislava 8.9.2007

IDSF Senior II [20.tan.páru]
6.místo - Jiri Plsek & Jana Plskova [finále]

IDSF International Open Latin [68.tan.páru]
6.místo - Marek Swetik & Renata Dohnanska [finále]
10.místo - Radim Pradka & Katerina Kolmanova [semifinále]
12.místo - Ivan Bocharov & Josefina Ortova [semifinále]
15.místo - Filip Swetik & Lenka Chovancikova [čtvrtfinále]
19.místo - Radek Mucha & Alice Stodulkova [čtvrtfinále]
22.místo - Vaclav Masaryk & Zaneta Vaskova [čtvrtfinále]
23.místo - Marek Hrstka & Vitalija Tyrnova [čtvrtfinále]
29.místo - Jindrich Cincura & Iva Langerova [2.kolo]
34.místo - Michal Padevet & Barbara Vernarcikova [2.kolo]
36.místo - Antonin Langr & Lenka Kominkova [2.kolo]
37.místo - Stepan Kunstyr & Ruzena Halamkova [2.kolo]
40.místo - Michal Necpal & Tereza Bufkova [2.kolo]
43.místo - Vladimir Kopriva & Lenka Stixova [2.kolo]
47.místo - Tomas Vasicek & Gabriela Coufalova [2.kolo]
50.místo - Jan Srubar & Petra Kofronova [1.kolo]
53.místo - Rostislav Neuwirth & Marketa Dostalova [1.kolo]
59.místo - Tomas Hnilica & Jana Sedlarova [1.kolo]
59.místo - Martin Pospisil & Barbara Kratka [1.kolo]
61.místo - Jan Herodek & Lucie Ondrackova [1.kolo]
66.místo - Lukas Mitacz & Andrea Kucejova [1.kolo]
68.místo - Pavel Mencik & Anka Arnaudova [1.kolo]

IDSF International Open Standard [62.tan.páru]
10.místo - Szymon Bozek & Michaela Riedlova [semifinále]
11.místo - Jindrich Cincura & Iva Langerova [semifinále]
13.místo - David Vejchar & Veronika Hanuskova [čtvrtfinále]
17.místo - Michal Mladek & Lubomira Blidarova [čtvrtfinále]
22.místo - Martin Houska & Andrea Trestikova [čtvrtfinále]
23.místo - Michal Necpal & Tereza Bufkova [čtvrtfinále]
26.místo - Jiri Koci & Dominika Kocova [2.kolo]
30.místo - Jiri Zejda & Katerina Jancova [2.kolo]
32.místo - Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova [2.kolo]
35.místo - Ivan Stinka & Anna Zelena [2.kolo]
40.místo - Kristian Pekar & Klara Zamecnikova [2.kolo]
44.místo - Petr Plsek & Sarka Kotatkova [2.kolo]
45.místo - Vladimir Honzak & Helena Libalova [2.kolo]
45.místo - Martin Oulicky & Petra Slukova [2.kolo]
47.místo - Jan Herodek & Lucie Ondrackova [2.kolo]
51.místo - David Vorac & Anna Zdrahalova [1.kolo]
52.místo - Michal Vlk & Jarmila Brazdova [1.kolo]
55.místo - Jan Sury & Barbara Nardelli [1.kolo]
57.místo - Martin Henzl & Petra Tausova [1.kolo]
58.místo - Jan Srubar & Petra Kofronova [1.kolo]
61.místo - Martin Pospisil & Barbara Kratka [1.kolo]

 Burgas Open 2007 Bulharsko - Bourgas 8.92007

Amateur Latin [53.tan.páru]
33.místo - Ales Petran & Aneta Tvrznikova [2.kolo]

11. 9.2007

 výsledky soutěží za poslední víkend

 UPOZORNĚNÍ

Uzávěrka přihlášek Kvalifikačního studia trenérů a porotců II.třídy na FTK v Olomouci byla posunuta na konec října 2007.
Toto studium je určeno pro absolventy studií III.třídy a nezbytným předpokladem pro žadatele o živnostenský list v oboru sportovní tanec.

Luboš Novotný
Vedoucí oblasti vzdělávání ČSTS

8. 9.2007

 Sekretariát obdržel dvě podání na kanditáty presidenta a vicepresidenta ČSTS pro volbu na Valném shromáždění ČSTS.
Výkonná rada na svém korespondenčním jednání tyto podání projednala a předkládá tyto kandidátky na VS v tomto složení:

Alois Dvořák - president
Ing. Radek Felcman - vicepresident

a

Ing. Petr Odstrčil - president
Petr Barnat - vicepresident

6. 9.2007

 Antalya Dance Festival Turecko - Antalya 30.8.2007

IDSF Open Latin [42.tan.páru]
25.místo - Radim Weiser & Lenka Machkova [2.kolo]

 Zpráva celé taneční veřejnosti,
zdravotní stav pana Karla Havlíčka se zlepšil a již je mimo nebezpečí života.
Přejeme mu brzké uzdravení. Paní Havlíčková všem moc děkuje za poskytnutou pomoc.
Petr Barnat

30. 8.2007

Oznamuji vám tímto, že se ruší setkání lektorů ČSTS, které se mělo konat v pátek 31.8.2007 od 18:00 hod. v OKD Vltavská. Další setkání se bude konat po VS ČSTS.
Petr Barnat

21. 8.2007

 German Open 2007 - Německo - Stuttgart (14.-18.8.2007)

Juvenile II Combination  [56.tan.páru]
45.místo - Stepan Prochazka & Anne Jägerova [1.kolo]

Juvenile II Standard [56.tan.páru]
32.místo - Stepan Prochazka & Anne Jägerova [2.kolo]

Juvenile II Latin [63.tan.páru]
55.místo - Stepan Prochazka & Anne Jägerova [1.kolo]

Junior I Standard [92.tan.páru]
53.místo - Michal Simek & Zuzana Borska [1.kolo]
71.místo - Zdenek Korbel & Nela Hegerova [1.kolo]
79.místo - Stepan Prochazka & Anne Jägerova [1.kolo]

Junior I Latin [92.tan.páru]
56.místo - Zdenek Korbel & Nela Hegerova [1.kolo]
83.místo - Michal Simek & Zuzana Borska [1.kolo]

Junior I 10 Dance [81.tan.páru]
43.místo - Michal Simek & Zuzana Borska [2.kolo]
76.místo - Zdenek Korbel & Nela Hegerova [1.kolo]

Junior II Latin [156.tan.páru]
14.místo - Milan Martinek & Katerina Krejcikova [semifinále]
39.místo - Marek Bures & Kristyna Zizkova [3.kolo]
67.místo - Vilem Parik & Sabina Klokova [2.kolo]
71.místo - Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova [2.kolo]
101.místo - Adam Smotlacha & Tereza Ripova [1.kolo]
104.místo - Michal Hornicek & Yana Grishchenko [1.kolo]
127.místo - Matej Prochazka & Lucie Kocianova [1.kolo]
127.místo - Martin Simek & Eva Kopecka [1.kolo]
141.místo - Vit Domorad & Anna Tobiasova [1.kolo]

Junior II Standard [118.tan.páru]
18.místo - Marek Bures & Kristyna Zizkova [čtvrtfinále]
29.místo - Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova [3.kolo]
64.místo - Milan Martinek & Katerina Krejcikova [2.kolo]
71.místo - Adam Smotlacha & Tereza Ripova [2.kolo]
77.místo - Matej Prochazka & Lucie Kocianova [2.kolo]
81.místo - Ludek Horeni & Veronika Volkova [2.kolo]
88.místo - Martin Simek & Eva Kopecka [1.kolo]
94.místo - Vit Domorad & Anna Tobiasova [1.kolo]
103.místo - Michal Hornicek & Yana Grishchenko [1.kolo]

Junior II 10 Dance [117.tan.páru]
14.místo - Marek Bures & Kristyna Zizkova [semifinále]
19.místo - Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova [čtvrtfinále]
37.místo - Milan Martinek & Katerina Krejcikova [2.kolo]
79.místo - Matej Prochazka & Lucie Kocianova [1.kolo]
80.místo - Michal Hornicek & Yana Grishchenko [1.kolo]
87.místo - Adam Smotlacha & Tereza Ripova [1.kolo]
100.místo - Vit Domorad & Anna Tobiasova [1.kolo]
100.místo - Martin Simek & Eva Kopecka [1.kolo]

Youth Standard  [174.tan.páru]
12.místo - Szymon Bozek & Michaela Riedlova [semifinále]
20.místo - David Odstrcil & Beata Koblizkova [čtvrtfinále]

Youth Latin  [222.tan.páru]
15.místo - Szymon Bozek & Michaela Riedlova [čtvrtfinále]
44.místo - Jiri Gatnar & Tereza Houstavova [4.kolo]
49.místo - Tomas Marek & Martina Markova [3.kolo]
63.místo - Kiryl Putryk & Magdalena Roderova [3.kolo]
66.místo - Jakub Drmota & Lenka Navorkova [3.kolo]
142.místo - David Odstrcil & Beata Koblizkova [1.kolo]
161.místo - Radim Vajchr & Sandra Petrosova [1.kolo]

Youth 10 Dance  [115.tan.páru]
10.místo - Szymon Bozek & Michaela Riedlova [semifinále]
46.místo - David Odstrcil & Beata Koblizkova [2.kolo]

Amateur Rising Star Latin [307.tan.páru]
19.místo - Michal Kostovcik & Libuse Chytkova [čtvrtfinále]
60.místo - Marek Hrstka & Vitalija Tyrnova [3.kolo]
73.místo - Adam Vasina & Lenka Mrazkova [3.kolo]
84.místo - Radek Mucha & Alice Stodulkova [3.kolo]
87.místo - Jan Onder & Lucie Huncarova [3.kolo]
96.místo - Ivan Bocharov & Josefina Ortova [2.kolo]
138.místo - Ales Petran & Aneta Tvrznikova [2.kolo]
144.místo - Tomas Marek & Martina Markova [2.kolo]
149.místo - Kiryl Putryk & Magdalena Roderova [2.kolo]
157.místo - Antonin Langr & Lenka Kominkova [2.kolo]
176.místo - Jiri Gatnar & Tereza Houstavova [1.kolo]
187.místo - Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova [1.kolo]
193.místo - Frantisek Knopf & Andrea Trnkova [1.kolo]
202.místo - Radim Vajchr & Sandra Petrosova [1.kolo]
228.místo - Viktor Polasek & Dita Drabkova [1.kolo]
248.místo - Lubomir Skrivanek & Aneta Horakova [1.kolo]
249.místo - Pavel Boros & Michaela Habartova [1.kolo]
269.místo - Michal Vlk & Jarmila Brazdova [1.kolo]
293.místo - Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova [1.kolo]

IDSF International Open Standard (Grand Slam) [328.tan.páru]
42.místo - Martin Dvorak & Zuzana Silhanova [5.kolo] - odstoupili z důvodu zranění
110.místo - Jindrich Cincura & Iva Langerova [3.kolo]
112.místo - Szymon Bozek & Michaela Riedlova [3.kolo]
121.místo - David Vejchar & Veronika Hanuskova [3.kolo]
127.místo - Michal Necpal & Tereza Bufkova [3.kolo]
139.místo - Vitezslav Razek & Kristyna Muckova [3.kolo]
143.místo - Jiri Zejda & Katerina Jancova [3.kolo]
173.místo - David Odstrcil & Beata Koblizkova [2.kolo]
184.místo - Petr Plsek & Sarka Kotatkova [2.kolo]
227.místo - Michal Vlk & Jarmila Brazdova [1.kolo]
285.místo - Jan Srubar & Petra Kofronova [1.kolo]
307.místo - Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova [1.kolo]
307.místo - Lukas Mitacz & Andrea Kucejova [1.kolo]

Amateur Rising Star Standard [225.tan.páru]
131.místo - Michal Vlk & Jarmila Brazdova [2.kolo]
135.místo - Jiri Zejda & Katerina Jancova [1.kolo]

IDSF International Open Latin (Grand Slam) [292.tan.páru]
36.místo - Martin Dvorak & Zuzana Silhanova [5.kolo]
41.místo - Marek Swetik & Renata Dohnanska [5.kolo]
79.místo - Michal Kostovcik & Libuse Chytkova [4.kolo]
85.místo - Radek Mucha & Alice Stodulkova [4.kolo]
87.místo - Ivan Bocharov & Josefina Ortova [4.kolo]
95.místo - Jan Onder & Lucie Huncarova [4.kolo]
101.místo - Antonin Langr & Lenka Kominkova [3.kolo]
112.místo - Lukas Bartunek & Katerina Hrstkova [3.kolo]
142.místo - Adam Vasina & Lenka Mrazkova [3.kolo]
188.místo - Lubomir Skrivanek & Aneta Horakova [1.kolo]
191.místo - Viktor Polasek & Dita Drabkova [1.kolo]
217.místo - Marek Hrstka & Vitalija Tyrnova [1.kolo]
238.místo - Ales Petran & Aneta Tvrznikova [1.kolo]
255.místo - Frantisek Knopf & Andrea Trnkova [1.kolo]
256.místo - Pavel Boros & Michaela Habartova [1.kolo]
261.místo - Jan Srubar & Petra Kofronova [1.kolo]
264.místo - Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova [1.kolo]
272.místo - Lukas Mitacz & Andrea Kucejova [1.kolo]

IDSF Senior Standard [212.tan.páru]
53.místo - Ivo Simacek & Vladimira Simackova [3.kolo]

IDSF Senior II Standard [204.tan.páru]
30.místo - Jiri Plsek & Jana Plskova [4.kolo]
91.místo - Bohumil Cech & Pavla Cech [3.kolo]

Amateur A Latin [128.tan.páru]
27.místo - Lubomir Skrivanek & Aneta Horakova [3.kolo]
56.místo - Michal Vlk & Jarmila Brazdova [2.kolo]
76.místo - Pavel Boros & Michaela Habartova [2.kolo]
107.místo - Stanislav Durchanek & Katerina Sebkova [1.kolo]

17. 8.2007

Oznamujeme Vás smutnou zprávu, že ve věku nedožitých 67 let zemřel po dlouhodobé nemoci

pan Karel HRUŠKA

Široké taneční veřejnosti byl znám jako porotce a obětavý dlouholetý funkcionář ČSTS.

9. 8.2007

 Seznam delegátů a náhradníků na Valné shromáždění ČSTS 2007

6. 8.2007

 POZVÁNKA NA VALNÉ SHROMÁŽDĚNÍ ČSTS 2007 - 14.10.2007 v 10:00 OKD Vltavská Praha

30. 7.2007

 Styrian Open 2007 IDSF Rakousko - Schladming 28.-29.7.2007

IDSF Open Standard [45.tan.páru]
9.místo - Jindrich Cincura & Iva Langerova [semifinále]
27.místo - Jiri Zejda & Katerina Jancova [2.kolo]
33.místo - Martin Florian & Pavlina Kosikova [2.kolo]
37.místo - Peter Adamcik & Dana Pisoftova [1.kolo]

IDSF Senior I Standard [67.tan.páru] (28.7.)
20.místo - Dusan Sofka & Michaela Sofkova [čtvrtfinále]
27.místo - Petr Schejbal & Jitka Gavlakova [2.kolo]

IDSF Senior I Standard [70.tan.páru] (29.7.)
23.místo - Petr Schejbal & Jitka Gavlakova [2.kolo]
24.místo - Dusan Sofka & Michaela Sofkova [čtvrtfinále]

IDSF Open Latin [37.tan.páru]
26.místo - Martin Florian & Pavlina Kosikova [1.kolo]

12. 7.2007

 IDSF Adjudicator's > Congress in Stuttgart (Germany) - 19.08.2007 – 09:30-18:00 (V případe zájmu o toto školení kontaktujte sekretariát ČSTS)

 IDSF Adjudicator's > Congress in Singapore on 27th August 2007 (V případe zájmu o toto školení kontaktujte sekretariát ČSTS)

11. 7.2007

 aktualizované složení NRT

10. 7.2007

Rank List ČSTS - průběžný stav k 30. 6.2007
- prosím taneční páry juniorI+II a mládež - překontrolujte si prosím, zda se Vám započítaly všechny výsledky ze zahraničních soutěží, kterých jste se zúčastnili - při jakékoliv nejasnosti mne prosím kontaktujte na emailu webmaster@csts.cz

 Italian Open Championship 2007 - Itálie - Bologna 4.-8.7.2007

IDSF International Open Standard (Grand Slam) [76.tan.páru]
10.místo - Martin Dvorak & Zuzana Silhanova [semifinále]

IDSF International Open Latin [56.tan.páru]
13.místo - Martin Dvorak & Zuzana Silhanova [čtvrtfinále]

IDSF Youth Latin [47.tan.páru]
13 Photos Jakub Drmota & Lenka Navorkova [čtvrtfinále]
24.místo - Vaclav Melc & Katerina Pelcova [čtvrtfinále]

IDSF Youth Standard [31.tan.páru]
23.místo - Vaclav Melc & Katerina Pelcova [čtvrtfinále]

 

[ novinky z roku 2007 ]

[ novinky z roku 2006 ]
[ novinky z roku 2005 ]
[ novinky z roku 2004 ]
[ novinky z roku 2003 ]
[ novinky z roku 2002 ]